| Hy_Mattyas_1992 a întrebat:

Am o problema la un Acer s500, e crapat in colt jos, stanga si nu pot sa folosesc tastele capacitive(alea 3) decat daca il intorc. vreun program cu care sa le pot accesa?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fa-mi o poza si deseneaza care zona a ecranului nu iti functioneaza(in paint, incercuieste cu rosu). Si o sa te ajut cu o varianta alternativa.

| cosmin16482 a răspuns:

Nu este un astfel de program.si eu am avut aceeasi problema la un alt telefon si am rezolvat-o dupa ce am schimbat ecranul.