| alina1234555 a întrebat:

Am o problema legata de apel. Am un Samsung galaxy J5, de fiecare data cand ma suna prietenul meu, nu pot raspunde iar lui ii apare ca ii dau ocupat. Eu cand il sun, fie intra casuta, fie suna ocupat, cand in sfarsit reusim sa dam unul de altul(dupa nenumarate incercari), fie se inchide, fie ne auzim foarte greu. Ideea e ca mie mi se intampla doar cand il sun pe el. si lui doar cand ma suna pe mine. In rest toate apelurile noastre cu altcineva functioneaza perfect. Stie cineva ce poate fi?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Pai a dat din greseala la apeluri restrictionate doar nr tau