| jumbobadboy a întrebat:

Am o problema.mi-am facut update la Windows phone 8.1 dar nu o găsesc pe cortana niciunde. nici pe butonul de servh.nici la setări.nici la aplicării. niciunde.ce pot face.precizez detin un lumia 520

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sta ascunsa, golanca! Trebuie sa ai telefonul in engleza si de asemenea sa figurezi ca esti in USA, nu in Romania! Asta o faci de la setari-regiune, iar la country/region selectezi United States! Dupa care dai restart!

| jumbobadboy explică:

Am facut de la inceput asta.nu merge

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

Trebuie sa faci un hard reset apoi la tutorial iti alegi USA ca locatie si US english la limba