| xXAnnoyingOrangeXx a întrebat:

Am o tableta de la Lenovo am folosit o vreme cu o cartela de Vodafhone si a mers foarte bine,astazi am bagat alta cartela(tot Vodafone) caci mi s-a terminat internetul de pe prima,iar a doua cartela nu este recunoscut de tableta, cand bag in ea a doua cartela imi arata ca cica slotul si este gol, ce fac in aceasta situatie?

1 răspuns:
| Kinda a răspuns:

Incearca sa stingi tableta, sa introduci cardul si abia dupa sa il pornesti.