| magicianul22 a întrebat:

Am o tableta prestigio.in timp ce umblam pe ea mi sa inchis.iar aveasta nu se mai aprinde.cand o pun la incarcat ecranul luminewza xlcate o secunda,dar nu se aprinde, ce pot face

Răspuns Câştigător
| Chelu28 a răspuns:

De obicei cind iti face asta s-a dus softu sau ecranul.
Dai funda

1 răspuns:
| bugativeyRO a răspuns:

Trebuie sa-i scoti capacul din spate si sa vb cu cineva mai priceput in domeniu daca tu nu stii sa-i deconectezi firul de la display, iar dupa sa o bagi la incarcat cateva ore, ii pui firul la loc si o pornesti. Si mie imi face la fel cateodata si metoda asta da roadewinking