| Kolors a întrebat:

Am Orange Hiro si nu pot sa trimit mesaje in nicio retea, imi zice : Mesaj netrimis.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să nu ai centrul de mesaje activ!
Pa, pa.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomandam sa incerci trimiterea de mesaje cu SIM-ul in alt telefon. Daca nici asa nu poti trimite, inseamna ca SIM-ul este defect si, in acest caz, iti recomandam sa mergi intr-un shop Orange pentru schimbarea lui. In cazul in care functioneaza, inseamna ca telefonul tau trebuie verificat de colegii dintr-un shop Orange.
O zi buna,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat