| kristinne a întrebat:

Am Pierdut iPhone 5, il pot gasi daca este stins, sau mai rau daca e in alta tara? Unde sa ma adresez? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Poti sa il gasesti doar daca ai localizarea deschisa si chiar daca este deschisa localizarea, telefonul s-ar putea sa fi fost resetat, sau sigur a fost resetat, iar daca a fost resetat, nu mai ai ce sa ii faci, si chiar daca poti sa il localizezi, crezi ca al ti-l aduce inapoi ala care l-a gasit?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai aplicatia de localizare si este pornit se poate afla unde este si il poti bloca. Daca este stins, salut!

| Roxi04 a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun, dar nu mai ai ce face, decat daca ai aplicatie de unde e si il localizezi!