| byankaaaa a întrebat:

Am primit un Samsung Galaxy S5, sincera sa fiu e chinezarie. Inainte sa il primesc eu l-a avut o ruda si am vorbit cu ea la telefon tot cu acest telefon si acum vreau sa sun, eu aud ce vorbeste cealalta persoana, dar ea nu ma aude. De ce? Se poate face?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

E stricat telefonul tau, asta nu inseamna ca toate telefoanele Galaxy S5 sunt chinezarii.
Da se poate repara, ai microfonul stricat, du-l la un sediu si ti-l rezolva, contra-cost bineinteles.

| byankaaaa explică (pentru SouLIce):

Nu am zis ca toate sunt chinezarii, al meu se vede ca e, nici poze nu face, memorie nu are deloc. In fine, mersii smug

| Ineys a răspuns (pentru byankaaaa):

Nu merit si eu o funda.cool asa ca ne cunoastem, si ti-am mai raspuns la intrebari? rolling on the floor whistling.

| byankaaaa explică (pentru Ineys):

Oke, oke rolling on the floorwinking

| Ineys a răspuns (pentru byankaaaa):

Mersi mersiblushing laughing.

| byankaaaa explică (pentru Ineys):

Cu plăcere laughingwinking

| SouLIce a răspuns (pentru byankaaaa):

Probabil este replica

8 răspunsuri:
| Shriti a răspuns:

Pai cum de ce? Pentru ca e o chinezarie, singura ai zis. Insa partea buna e ca l-ai orimit de la altcineva deci nu ai dat bani pe el, adica nu ti i-ai pierdut pe ai tai personali. Oricum, daca nu merge si cel mai probabil sa nu mearge, ia altul, sau daca vrei du-la la reparat!
pa, pa

| byankaaaa explică (pentru Shriti):

Draga mea, inainte am vorbit de pe el laughing Deci poate, se poate repara, dar mersi ca ti ai sacrificat timpulwinking