| WtfShadow a întrebat:

Am router portabil tp link model tl-mr-3020. Nu am laptop, pc sau tableta. Vreau sa il conectez cu un stick RDS ZTE MF110 la telefonul meu, Samsung Galaxy S2 Plus.Cum se conecteaza si ce setari trebuie facute in telefon? Dau funda :p

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Router-ul tau are slot de usb, insa nu de ajuns sa ii conectezi stickul, trebuie sa il legi la un calculator ca sa il setezi, sa partajeze conexiunea de pe stick prin wifi si mai ales sa ii alegi o parola. La telefon nu faci nimic, decat bagi parola dupa ce iti configurezi routerul.