| anonim_4396 a întrebat:

Am S5 si vreau sa-mi iau Minecraft Pocket Edition -sunt pe abonament Fluture 8 Junior ( se comporta ca un abonament normal numai ca nu pot face cost suplimentar, dar tot in magazin achit factura)-. Cand il iau, cei 20 de lei se adauga la suma care trebuie platita in fiecare luna? Sau cum trebuie sa platesc pentru joc?

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Buna,ca sa cumperi acel joc trebuie sa ai card bancar..presupun ca vrei sa il cumperi de pe magazin play.ei, apesi pe 19, 87 lei si dai acceptati si o sa vezi ca apoi va scrie"adaugati un card de credit sau de debit"..succes!