| VladLungu a întrebat:

Am Samsung galaxy note 3 și as vrea sa fac upgrade la androidul 5, mi am intrebat câțiva prieteni care au alte telefoane ce părere au de androidul 5 și au zis ca nu prea e bun.
Pentru cei care aveți note 3 și ati facut upgrade-ul: se merita? Merge la prost sau?

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Varianta actuală de Android 5 BOI3 parcă îi spune e demențială în sensul rău. Îți pică rețeaua mereu, nu te poți conecta la rețea ș.a.m.d
Dar arată bine, se mișcă bine, s-au fixat multe bug-uri din versiunile anterioare.
Așadar, dacă îți vei instala Lolipop să pui prima versiune de Lolipop fără update-urile de securitate altfel vei fi dezgustat rău.