| xGlontz a întrebat:

Am Samsung galaxy s mini gt-5570 updat-at cu android 2.3.6 si vreau sa stiu daca este posibil un update la android 4.0.4? Am vazut pe youtube si pe niste siteuri.Stiu ca update-ul nu este oficial.As vrea sa stiu daca merge si daca o sa mai apara un update oficial.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Se poate face root şi se poate instala ce Android vrei...

Dar, NU va merge : telefonul este slăbuţ, are memorie internă MICĂ, rami puţini, procesor slab...

Deci, NU poate duce mai mult de Android 2.3!

| DJMikeGMC a răspuns:

Ce te bucura la un android mai mare? am instalat eu cyanoongen 4, 0 icecream pe un tel ca al tau si la pornire scrie android si ramane asa, de ce vreti toti android mai mare? procesoru si ramul tot asa vor ramane in plus ala consuma mai multe resurse