| Marian_Alex_1999_gma2 a întrebat:

Am schimbat DPI (densitatea pixelilor) la un Samsung de la 240 la 360, printr.o aplicatie. Acum aplicatia aceea si altele nu pot sa imi refaca denistatea initiala. Cum revin la separates initials? Mentionez ca am folosit root. Dau funda. Multumesc

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu trebuia sa-i faci root! Daca era in garantie sa-ti iei adio de la ea. Eventual poti incerca o resetare din fabrica in starile telefonului daca nici asa nu merge sa nu faci alte prostii si nu-l la un service.

| KatPetrova a răspuns:

Poti incerca sa il duci la un service...