| AlexAvram94 a întrebat:

Am si eu niste pareri din partea voastra:
vreau sa imi iau un telefon Nokia cu wi-fi..la mana a-2-a.
si as vrea sa stiu care e mai bun dintre NOKIA C3 si NOKIA 302 ASHA?
Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cam depasite... cand intrii pe net trebuie sa folosesti tastele pentru a naviga etc... Ce suma vrei sa dai pe el?
mai bine iti cumperi un android...cu 200-300 lei.
Cauta pe la resigilate pe eMAG si alte site-uri, poate chiar la lichidare de stoc... sigur vei gasi ceva bun

Merita sa cumperi modelele precizate de tine doar daca au pertul sub 100 RON si arata foarte bine.

Bafta!

| AlexAvram94 explică (pentru anonim_4396):

Pai sub 100 vreau sa fie! ce e peste 100 nici nu ma ating

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAvram94):

Atunci merge investitia daca ai neaparat nevoie de el.

| AlexAvram94 explică (pentru anonim_4396):

Eu am un Nokia 200 si cand intru pe net de abia se incarca...

| Bogdan_Mirica_1991 a răspuns:

Nokia 302, o tehnologie mai buna si mi se pare mai rezistent.

| legolas007 a răspuns:

C3 e mai bun, dar pentru internet iti recomand ceva cu android

| AlexAvram94 explică (pentru legolas007):

Nu imi permite bugetu...ma limitez si eu la ce pot!

| Rapi a răspuns:

Nokia 302 ASHA as alege eu.Am avut si eu mai demult un asa telefon si sincer mi-a placut. Sper sa nu-ti iei teapa daca zici ca e la mana a 2-a big grin