| vlad_2771 a întrebat:

cat ar costa un iphone 4s la prelungire la un abonamente de 10 euroa la cosmote, tinand cont ca in fiecare luna am cost foarte mare pentru ca am roaming activat...

Răspuns Câştigător
| CosmoteRomania a răspuns:

Da., nu prea ii convine, dar ce sa faca?

6 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Intre 75-130 euro.
Fuunda?

| vlad_2771 explică (pentru Darius392):

Stii din surse sigure sau amintiri?

| Darius392 a răspuns (pentru vlad_2771):

Asa are un prieten.
Deci da, surse sigure.
Fuunda?

| vlad_2771 explică (pentru Darius392):

Iti dau, dar el tot in situatia asta si tot la acelasi abonament a prelungit?

| vlad_2771 explică (pentru CosmoteRomania):

Un cont de facebook ceva sa vorbim acolo?

| CosmoteRomania a răspuns (pentru vlad_2771):

Da., nu prea ii convine, dar ce sa faca?

| CosmoteRomania a răspuns:

Salutare,
Prin programul de loialitate COSMOTE Pentru Tine, la prelungirea contractului pentru 12 sau 24 de luni, beneficiezi de reduceri la achizitia oricarui telefon mobil sau accesoriu din oferta COSMOTE in functie de planul tarifar ales!

In plus, in functie de promotiile disponibile in magazine, poti beneficia gratuit de telefoane de ultima generatie.

Poti afla detalii despre valoarea subventiei acordate pentru prelungirea pe 24 de luni a contractului pe planul tau tarifar actual apeland gratuit *567# de pe telefonul tau COSMOTE!

Valoarea subventiei pentru telefon depinde de planul tarifar pe care il alegi, de durata contractuala (12 sau 24 de luni) si de valoarea facturilor Cosmote.

Vino in magazinele COSMOTE si ale partenerilor pentru a afla detalii despre oferta speciala disponibila la reinnoirea contractului!