| Kennshin a întrebat:

Am si eu o problema:am iPhone 6, 16GB si cand vreau sa instalez ceva imi arata «lipsa de spatiu» ce trebuie sa fac? Dau funda celui mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai verificat memoria? De unde sa stim noi ce vrei sa instalezi? Unele se duc pe card altele in memoria lui.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cine te-a pus să-ţi iei iPhone cu doar 16 GB memorie internă? sad
Este foarte MICĂ memoria şi nu îţi ajunge!
Nu ai ce face decât să mai faci "curăţenie" prin telefon, să mai ştergi ce nu ai nevoie, să mai copiezi în Pc/laptop ce e important, etc.

Nu ai altă soluţie.

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la setari si vezi cati gb mai ai poate este gol spatiul

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca era gol spatiul, putea incarca pe el.

| Kennshin explică (pentru anonim_4396):

Am 16 GB si disponibil 15. 55GB

| ExprimareLibera a răspuns:

Decât să iei cu 16 gb, mai bine nu mai iei. Extinde spațiul din cloud

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Nu are treaba setarile are o problema telefonul de iti arata ca nai spatiu suficent dul la reparat sa vezi daca e de la telefon