| DreamyRise a întrebat:

Am si eu o problema uriasa sad Cineva mi-a descarcat pe mobil (Nokia E5) aplicatia Yahoo Messenger. Va rog, ajutati-ma sa o dezinstalez, aplicatia ma tine logata la internet Vodafone intotdeauna, si consum bani. Nu stiu daca dau "stergere", aplicatia se sterge de pe mobilul meu, dar inca ramane in derulare. Ce sa fac? Va rog, am nevoie urgent! Dau funda happy

1 răspuns:
| Claudes a răspuns:

Icearca sa pui toate aplicatiile pe card sau pe PC cu un cablu USB. Dupa care revii la setarile din fabrica/resoftare. O zi buna!