| Ionut_Marius_1997_gESO a întrebat:

Am si eu un iphone 5s si ami cere sa il conectez la iTunes dupa ce ilbag in pc se instaleaza ceva circ a 15 minute ami spune sa bag un id Apple si am facut acest cont id Apple dau funda care ma ajuta sa fac acest iphone

1 răspuns:
| Anonimul8297 a răspuns:

In primul rand, cand mai scrii aici pe TPU, pune si intrebarea. Ca eu nu inteleg care este problema ta. Ce vrei sa rezolvi cu acest iPhone?
In al 2-lea rand, altul care nu stie sa scrie si are iPhone 5