| Andreiu68 a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy ace(primul model de ace) si vreau sa imi pun muzica pe card, am bagat cardul in telefon si cand bag uns-ul in telefon si dupa in pc nu imi apare ca e conectat telefonul meu la pc. Poate sa fie ca e din cauza androidului?(2.3.6) sau ca e telefonul prea slab? Cum as putea sa bag muzica?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai cand conectezi telefonul la pc pe telefon trebuie sa iti apara o metoda de conectare. De obicei merge prin image... poze. dar poate sa iti apara si data storage ( nu stiu exact cum apare pe acel android ) dar incerca toate metodele care apare, bifeaza-le pe rand. Bafta