| BigBane a întrebat:

Am telefon Orange yomi, iar cand pornesc temple run 2 nu se misca personajul cand inclin telefonul... Pana sa umblu in setari la joc mi-a mers... l-am reinstalat si tot asa face. Android 4.2.2, proc 1 dual, 512 mb ram

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa refaci setarile initiale ale jocului: la "Video Quality" va trebui sa selectezi "Low Quality". De asemenea este posibil ca ultimul update al aplicatiei sa fi modificat setarile jocului, astfel incat sa ruleze doar pe anumite configuratii hardware. Totusi, in cazul in care nu va functiona, iti sugerez sa revii la setarile din fabrica ale telefonului, apoi sa incerci din nou rularea jocului.
Aceasta resetare va sterge toate datele de pe telefonul tau. Pentru a nu pierde date importante va trebui sa faci back-up telefonului inainte de revenirea la setarile din fabrica.

Cu prietenie,
Orange Helper