| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament la Orange (mai multe de fapt dar ma refer doar la unul ) care expira peste 3 luni. Vreau sa plec cat mai repede de la ei, se poate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua moduri: rezilierea contractului sau portarea, respectiv trecerea la alta firma de telefonie cu pastrarea numarului avut la Orange.

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Asteapta sa treaca cele 3 luni cand expira contractul abonamentului, poti rezilia sau poti sa treci cu numarul pastrat la alta firma de telefonie mobila!