| K3nzZz a întrebat:

Am un Akayi Joy si nu merge sa instalez google play ce sa fac? Imi zice " Nu aveti niciun dizpozitiv ". CIne ma poate ajuta, va rog frumos.

2 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Nu cred ca este compatibil cu Google play de asta scrie " Nu aveti niciun dizpozitiv ", pana nici Amazon Kindle Fire nu e compatibil cu Google play si tot asa scrie " Nu aveti niciun dispozitiv " (au market propriu), din ce am gasit pe net trebuie sa ai o aplicatie numita Android Market si descarci de acolo, Android Market nu e Google Play, e un "market" propriu al celor care au produs Akai Joy (tu ai scris gresit Akayi).

| modjolica a răspuns:

Ar trebui sa aiba preinstalat google play...da un hard reset