| Emilian_Marco_1992 a întrebat:

Am un Allview a5.
Problema e urmatoarea,vorbeam cu cineva,prin mesaje, si ca sa fiu sigur ca nimeni sa nu vada conversatia am dat *codificare* la acea persoana/conversatie.Acum de fiecare data cand apes pe conversatia cu acea persoana imi cere o parola/pin. Faza e ca eu nu am scris nici o parola cand am dat codificare, pur si simplu am apesat si gata.
Idei cum as putea debloca?

1 răspuns:
| MamaNegri a răspuns:

Si eu am alview si eu cand am dat codificare am scris parola. E imposibil sa nu o fi scris! Nu mai ti tu minte! Daca nu incearca sa bagi pinul sau alte parole pe care le pui de obicei. Daca nu merge nimic lasa asa sau du.te la un specialist daca tilu chiar vrei sa o deblochezi.