| kar1GaNNN a întrebat:

Am un Allview a6 quad iar cand ma joc pe el timp de 15-20 de minute intr-una ( fruit ninja sau subway surf ) se infierbanta foarte t are partea de sus, oare de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e ceva normal. eu am un Serioux Amber X-501 si cand folosesc aplicatii mai mult timp, mai ales jocuri, mi se intampla la fel. poate sunt mai proaste telefoanele, firma. am observat ca Samsung nu face asa, niciun model de Samsung.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cazacu_Bogdan_1997 a răspuns:

Nik657. Te contrazic. Am un Samsung galaxy s4 si cand ma joc ceva care solicita mai mult telefonul gen asphalt 8. se incinge bine de tot.