| Andrei_CioBy_1991 a întrebat:

Am un Allview x2 soul si nu imi face poze selfie printr-un selfie stick(monopod) oare dc?

1 răspuns:
| katalynnosss a răspuns:

Trebuie conectat prin Bluetooth dacă nu merge nisip așa cred ca este ceva de la declanșator, ai o opțiune la camera prin care poți seta un anumit timp la care îți face o poza, temporizator, dacă vrei poți sa îl setezi la 10 secunde, apeși pe declanșator și Îți poziționezi selfie-stick-ul în poziție, aștepți sa treacă acele secunde și "voila" poza este gata!