| Alex_Cilibiu_1997 a întrebat:

Am un Evolio S4 Cobalt de 4 luni si a inceput sa se descarce repede si cand era 23% se face 0% stand pe Youtube! pls funda

Răspuns Câştigător
| Pewtra a răspuns:

Poți săți schimbi bateria, unele baterii sunt slabe și se descarc foarte repede.
Sau îți poți înstala pe telefon o aplicație care ajută bateria, aplicația închide aplicațile deschise nefolosite și face mai multe chesti.
Mai încearcă să ai nivelu la luminizitate mai mic.
Nu ține activat bluethoot dacă nu-l folosești, și chiar wifi cănd nu-l folosești dezactiveazăl.
Funda?

1 răspuns:
| KanezuY a răspuns:

Ce zice garantia aia ma?