| anonim_4396 a întrebat:

Am un galaxy s4 si mi.a cazut o data a fost spart display.ul ..am dat 1000 de lei pe alt display plus montat si a fost ok atunci..acum se inchide ca si cum n.as mai avea baterie..inainte pe la 15% acum pe la 26 straight face sa-mi fi pus ala alta baterie? de ce face asa?

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Poate ca e bateria veche sau il tii mult timp in frig!

| kiv1990 a răspuns:

Incearca sa intri in setari, si sa schimbi limita bateriei sau chiar s-o scoto complet.
Este asa o functie la telefon ca si la pc
daca bateria= 7% se stinge, dar tu dchimbi aceasta setare daca nu ai nevoie de ea