| vladvladut09 a întrebat:

Am un HTC desire 500 si la spatiul de stocare intern de 4gb imi arata ca 3gb sunt ocupati de "celalt"...stie cineva ce inseamna acel "celalt"?

3 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Other? inseamna altele. Aici intra aplicatii, fisiere, etc, pe care le-ai descarcat, instalat tu, sau altele ramase, spatiu acoperit chiar de reclame ce au ramas in telefon. Incearca un cleaner si vezi ce ai.

| vladvladut09 explică (pentru CLCQ):

Foloesc Clean Master dar degeaba, mi se pare aiurea ca din 4gb sa am doar 1 la dispozitie.

| CLCQ a răspuns (pentru vladvladut09):

Poate ai prea multe jocuri sau aplicatii instalate.