| anonim_4396 a întrebat:

Am un HTC ONE M8 si de ieri imi face niste figuri gen:imi suna dintr-o data sonerie telefonului si imi apare o imagine colorata si tine cateva secunde gen screen saver, auto-rotate e dezactivat si totusi merge...mi se activeaza automat speaker-ul cand ma suna cineva.
Ce e de facut/de la ce se intampla toate astea?

Da funda!

2 răspunsuri:
| Storm1X a răspuns:

Am avut si eu un HTC m8 si nu am intampinat probleme cu el, decat dupa ce l-am lovit nu mai vibra. Ai putea sa incerci o resetare totala (scoate cardul) sau poti sa incerci sa-i schimbi softul la un service autorizat

| ANDA135 a răspuns:

INcearca sa il resetezi