| andreea1baratiu a întrebat:

Am un iPhone 11 și mi l-am scăpat pe jos acum câteva zile și de atunci camera din spate are niste linii negre. Faza e ca nu mi s-a spart pe dinafara telefonului, ca si cum ai sparge un geam, ci pe dinăuntrul camerei când vreau sa fac o poza în 1x. Unde as putea sa mi-l repar? Tin sa spun ca nu mi-am mai dus telefonul la reparat vreodată si nu stiu magazine care se ocupă cu așa ceva.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil sa se fi spart lentila de la soc, se schimba camera, cost total undeva la 300 lei.

Cam orice service gsm decent iti poate schimba camera.