| iordash a întrebat:

Am un iphone 4 decodat cu gevey(blocat pe Orange Franta), momentan am ios 4.3.5 (8l1),as vrea sa stiu daca pot sa-i fac update la o versiune mai noua.am instalat tinyumbrella si apare ca am salvate shsh la 4.3.5; 5.0.1 si 6.0.1

1 răspuns:
| franco2003 a răspuns:

Incerca ca poate merge dar incearca prima oara ala mai bun, dar daca nu merge incearca-l pe mislociul si daca nu merge mislociul incearca-l pe cel mai prost. unul trebuie sa mearga.

sper ca am fost de folos.