| Nupotsazbor a întrebat:

Am un iPhone 4 și când încerc să intru în aplicația Facebook, îmi iese din ea. Am închis telefonul și l-am deschis, am luat aplicația de 2-3 ori din AppStore, i-am dat și reset la telefon și tot la fel îmi face. A avut cineva problema asta? Ce să fac?

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Iphone 4? Cam vechi, din cauza ios ului. Actualizeaza ios, poate merge.

| Albertina_Trif_1999 a răspuns:

Eu,am avut un Iphone 4s si dupa un, an mi s-a stricat complet internetul nu a mai mers nu, mai, incarca imi iesea din, aplicatii dar in cazul tau puteai sa ii dai reset
Ma rog sper ca te am ajutat!