| ZeusdinBanat a întrebat:

Am un iphone 4 iar cand ma suna cineva nu se aude melodia, doar vibreaza. Iphon-urile au un buton in lateral de volum oprit sau pornit si nici acela nu merge. Va rog sa ma ajutati. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nicholasatron a răspuns:

Cel mai bine e să îl duci la service, eu am avut o problema cu difuzorul pentru apeluri(acela mic de sus) și l-am reparat la service. Am plătit 50 de lei și acum merge perfect. Dacă nu vrei să îl duci la service uită-te pe la setări și poate găsești tu motivul. Încearcă să bagi o melodie pe youtube și vezi dacă se aude.

| ZeusdinBanat explică (pentru Nicholasatron):

Melodia de pe youtube si melodiile din muzica merg perfect, la casti merge perfect, mai putin atunci cand ma suna cineva. doar vibreaza. atat.

2 răspunsuri:
| robandu99 a răspuns:

Setari-sunete-sonerie si alerte-ajustare din butoane si vezi daca e activat