| Mitri a întrebat:

Am un Iphone 4S, iar dupa update-ul la iOS 8 nu se mai conecteaza la wi-fi (nu mai functioneaza deloc butonul de pornire al wi-fi-ului), stie cineva cat costa reparatia la un service?

2 răspunsuri:
| SmiguelRasta a răspuns:

Cred ca undeva la 50 lei.Dar inainte de a te duce, daca ai putin noroc fa.ti un backuo (adica salvexi toste datele din telefon) il fsci din itunes si tot din itunes dai un resoft. Poate ai noroc

| Ban_Andrea_1977 a răspuns:

Depinde de unde l-ai luat, daca ii de la un magazin si mai ai garantie ti-l repara pe gratis, si daca ii la mana a 2-a cred ca ii in jur de 100-150 lei big grin (funda?)