| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 4s.Nu stiu ce versiune de iOS are.Il foloseam fara sim si nu am cont de iCloud...Dar fara sa stiu i-am dat restore si acum ca sa il activez imi cere sim si chiar daca as face rost de unul tot nu am contul...Acum vr sa stiu daca ma puteti ajuta sa il "hacktivez" ca sa il folosesc pe post de iPod doar poze, muzica etc.Am vazut pe net activari dar pentru iPhone 4 mie nu imi merg.Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| SNYPERUL a răspuns:

E cam naspa asa am patit si eu ( mi-a vandut cineva unul furat si am luat o mare teapa ) daca este al tau trebuie sa-ti faci un cont iclod sau itune cu datele tale reale care ai cumparat telefonul sau sa suni la ei.
Varianta a 2a la o firma de de deblocari dar te costawinking