| DiVaIoVa a întrebat:

Am un iphone 5 si am fost la munte si probabil cind am cazut jos a intrat zapada in buzunar, cind il pun la incarcat cu incarcator original Apple autorizat imi da ca nu este compatibil si nu se incarca, am incercat si cu altele originale si nici un rezultat, are cineva idei de asa ceva?

1 răspuns:
| Bujor_Ady_1998 a răspuns:

Pai daca nu mai vrea sa incarce..trebe sa mergi la un Orange Shop, si sa il dai la reparat..pt ca si eu am patit asta, si a fost stricat " finala (cum ar veni) " ..si nah, a trebuit reparat contra cost evident
Mai informeaza-te si de la alti