| CatLover13 a întrebat:

Am un iphone 5s de 3 luni. Ieri am intrat in App store sa imi descarc snapchat, care din cate stiu eu e gratis. Am pus parola de la contul meu apoi zice:,, verificare obligatorie
Înainte de a putea face cumpărături, trebuie să apăsați Continuare pentru a verifica informațiile dvs. de plată." Asta zice la tot ce vreau sa descarc.
Sa ma ajute cinevaa, va roog. Repede!
Dau funda!

Răspuns Câştigător

Ieși din contul de App Store după care ieși din AppStore, Apasă de 2 ori butonul home si scoate AppStore-ul din multitasking. După ce ai urmat acești pași ține apăsate butoanele Home+Power simultan până apare mărul Apple. Când se pornește telefonul intră în AppStore, loghează-te și ar trebui să funcționeze.

| CatLover13 explică (pentru iOSi):

A mers! Multumesc mult de tot!

1 răspuns: