| CrazyKiddd a întrebat:

Am un iPhone 5s.Ma jucam temple run 2 si mi-a apărut o reclama cu un joc care părea interesant si am vrut sa il descarc, dar pe app store mi-a zis ca nu e in România si sa schimb magazinul.Si am dat sa il schimbe si am vrut sa descarc jocul, dar nu a mers.Nu mai mergea sa descarc nimic si m-am deconectat si cand am vrut sa ma conectez imi spune conectare imposibila la iTunes store...nici acum nu merge.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| biencutza123456 a răspuns:

Ai grija la virusi

| Celmaitareanonim a răspuns:

Inchie si deschide telefonul. daca iti face tot asa reseteaza-l sau incearca sa-ti faci alt cont