| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 5S si i.am pus cod de deblocare, dar din pacate nu mai sriu ce cod... Exista vreo solutie sa il deblochez fara sa introduc acel cod?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearcă 1,2, 3,4 si vezi daca merge, daca nici asa nu merge doar cei care repara telefoane il pentru debloca. Poate ai scris codul undeva, vezi aminte ste ti era anul nasterii? Numarul străzii? Numarul vechi de telefon? S au numarul de la pantofi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna de unde l-ai luat si se rezolva.sau amintestesti codu. vrei sa te *** cu mine in pizdic daca da lasa-mi un mesaj

| DANYEL001 a răspuns:

Suna de unde l-ai luat si se rezolvaj

| CipiranPaul2015 a răspuns:

Poti cauta pe internet decodari iphone-uri 5s

| LoredanaxLoryx a răspuns:

Când scrie că parola este incorecta, iți apare undeva să dai ca ai uitat-o? Daca da, încearcă asa ☺

| Diana_Anca_1996 a răspuns:

Multumesc pentru nimic!