| Larisa_Andrada_1997 a întrebat:

Am un Lg L70, dar mi s-a oprit tastatura si nu merge sa mai scriu nimic. Imi spune "Din pacate, tastatura LG s-a oprit". Am incercat si cu reset si tot nu merge. Ce as putea face? Va rog, raspuns rapid, e o urgenta

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Hard reset, sau incearca sa dai un update la sistemul de operare.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Dai o revenire la setarile din fabrica happy si sigur isi va reveni.Mult succes!

| wenom18 a răspuns:

De pe calculator descarca de pe net o tastatutra de ex:go keyboard.apk (asa cauti pe net) si apoi trimite prin usb sau wi-fi sau ce otiuni ai tu si instaleaza pe telefon, daca nu te descurci lasa un mesaj si te ajut cu fisierul apk, succes