| anonim_4396 a întrebat:

Am un mobil care atunci cand fac poze cu camera frontala mi le face invers(adica eu sunt in dreapta si el ma arata in stanga).Cum as putea sa-l fac sa pozeze normal?

10 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Intra la efecte si scoate efectul de mirror

| Mariaa_Anna_1995_hAB0 a răspuns (pentru SorinTudor):

De unde se scoate efectul mirror la iPhone 6?

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Este absolut normal nu asculta tot ce spun astia de pe TPU am un iphone 4 si l-am cumparat nou si tot asa este si ala face poze invers dar te asigur ca este absolut normal gandeste-te ca e ca si cum te-ai uita in oglinda. FUNDA

| Lindoro a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Cred ca faci misto.Cum sa fie normal sa-ti faca pozele ca si cum ai fi in oglinda? Inseamna ca iphone-ul are probleme!

| Ovidiuo a răspuns:

Pai intra in setari si scoate un efect pe nume mirror!winking

| Mario502 a răspuns:

Scoate efectul de Mirror

| Lindoro a răspuns (pentru Mario502):

Mobilul este unul vechi-Nokia si nu are efect de mirror.Alta idee mai aveti?

| Mario502 a răspuns (pentru Lindoro):

Atunci...e strambata camera...

| Lindoro a răspuns (pentru Mario502):

Nu cred ca e asta.Alta idee?

| AnonimRO28 a răspuns:

Buna, si eu am aceeasi problema la un S7 edge. Nu am efectul mirror activat.