| urspaul40 a întrebat:

Am un Nexus 5 si nu pot sa deschid messenger de la faceboock, de abia mi se încărca apoi mi se face ecranul negru si de abia merg butoanele Back home si multi tasking apoi iese din aplicație si telu merge ok, am reinstalat o de 5 ori si tot nu merge, ce sa fac? aceasta problemă este de la tel? telefonul merge perfect fara lag! AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Degeaba stergi aplicatia, datele si memoria cache oricum ramane in telefon si uneori poate cauza probleme. Foloseste un File Explorer si sterge tot ce vezi ca are legatura cu facebook si messenger. Din cate stiu sunt vreo 3 fisiere, dar nu garantez ca asta va rezolva problema...

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Dai un hard reset, poate va rezolva problema.

| AlexL28 a răspuns:

Incearca sa stergi memoria cache si datele aplicatiei.

| urspaul40 explică (pentru AlexL28):

Am sters toata aplicatia
dar tu te referi la mesaje ca nu am sters nici unul de cand am facebook?

| AlexL28 a răspuns (pentru RaduTN):

A functionat? Sper ca nu mi-ai dat funda numai asa... big grin
datele si memoria cache raman*(sa nu crezi ca-s vreun analfabet tongue )

| RaduTN a răspuns (pentru urspaul40):

Degeaba stergi aplicatia, datele si memoria cache oricum ramane in telefon si uneori poate cauza probleme. Foloseste un File Explorer si sterge tot ce vezi ca are legatura cu facebook si messenger. Din cate stiu sunt vreo 3 fisiere, dar nu garantez ca asta va rezolva problema...

| urspaul40 explică:

Nu a funcționat, dar mi-ai spus sa caut file explorer si ii foarte bun unu si in sfârșit stiu cum sa-mi șterg definitiv chestiile din tel. Mesti mult!happySi am mai sters de la messenger memoria cache si facebook.