| CM_Cosminel_1999 a întrebat:

Am un Nokia asha 210 cu buton de facebook si cand il apas mi se inchide telefonul. l-am si resetat si degeaba. Ce are? Ce sa-i fac?

1 răspuns:
| AlinG5 a răspuns:

Si eu am un asftel de telefon, nu mi s-a intamplat niciodata asta. Dar cred ca butonul facebook e setat pe " inchide telefonul " Incearca sa te uiti la setarile telefonului, daca nici asta nu functioneaza te poti duce cu el la un service sau de unde l-ai cumparat ( daca ai garantie )