| Alina09 a întrebat:

Am un Nokia c3 de la Vodafone si nu imi merge internetul nici un fel de la cartela cosmote. am incercat sa mi configurez toate setarile insa in zadar. ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Ar trebui sa se configureze automat setarile pentru net la Cosmote daca trimiti un sms fara text la 6381. Dupa ce trimiti mesaj, o sa primesti un reply "mesaj de configurare"- dai la options in mesaj si dai instalare. Ar trebui sa mearga asa. Daca nu te descurci, du-te intr-un magazin Cosmote si ar trebui sa te ajute cei de acolo. Sper ca te descurci