| eugensuperstar a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si nu stiu sa sterg istoricul din bara de adrese in INTERNET EXPLORER cand scriu cateva litere apar o gramada de sugestii de siteuri pe care le am cautat anterior istoricul google stiu sa il sterg dar din bara de adrese nu reusesc.Va rog ajutor

3 răspunsuri:
| LoRdSaN a răspuns:

Am si eu telefon Cu windows(Lumia 530)Ca sa stergi istoricul trebuie sa mergi in Stocare inteligenta, memoria telefonului, dai jos pina vezi fisiere temporare, si acolo ai setari Iternet Explorer>, apesi si de acolo stergi istoricul.

| eugensuperstar explică:

Multumesc dar nu functioneaza nimic sterge doar istoricul google nu si istoricul din bara de adrese

| Daniel_Feraru_1977 a răspuns:

Setari, glisezi spre stanga la aplicatii dai pe Internet Explorer si apesi pe "stergeti istoricul". happy