| Vodkas a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 voi ce părere aveți despre telefoanele cu windows în general? Sau despre al meu? După părerea mea, cred că am făcut cea mai mare greșeală când l-am cumpărat. sad Ceva păreri? :***

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac telefoanele cu Windows Phone. Nokia era un gigant inainte dar acum a ajuns la coada

| Cosminovici18 a răspuns:

Nokia cu Windows Phone sunt egale cu iPhone-urile doar design-ul e de ele in rest...le folosesti doar ca sa vorbesti la telefon laughing

| CaLyStuu a răspuns:

Urasc telefoanele cu Windows. Si eu sunt de aceeasi parere. Eu am Samsung si sunt ENORM de multumit de el. Nokia au ajuns telefoane praf, si nu mai merg pe faptul ca Nokia se numea un telefon dur, de aici si glumele tampite ca daca ii dai unuia in cap cu Nokia, telefonul nu are nimic, dar ala are capul spart. ma enerveaza.

| DooM a răspuns:

Probabil nu sunteti voi obisnuiti cu acest sistem de operare, si eu am un telefon Nokia cu Windows Phone si... imi place, sunt multumit. Intr-adevar este diferit fata de celelalte dar asta nu inseamna ca nu este un telefon bun. happy