| RB26DETT a întrebat:

Am un Oneplus One, ultima versiune de Android de la ei este 6.0.1, momentan are un custom rom, cyanogenmod 14.1 (Android 7.1.1) si are mici buguri, cateodata isi da restart singur si alte ori dar in cazuri foarte rare senzorul de proximitate cand detecteaza ceva in apropierea lui imi inchide ecranul ca si cum as fi intr-o convorbire.
As dori sa stiu daca merita sa-mi pun ROM-ul original sau sa pun alt custom ROM.
Care custom ROM este cel mai bun pentru telefonul asta?

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Cyanogen se numeste acum Lineage OS. Vezi http://download.lineageos.org/bacon