| NicoletaNiko14 a întrebat:

Am un prestigio multiphone 4044 duo si l-am blocat,am bagat codul gresit de mai multe ori, iar acum imi cere contul de google si nu il stiu.Cum fac sa-i dau resetare din fabrica? E urgent, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Uite ai aici un tutorial video: https://www.youtube.com/watch?v=2EkEzHCEboM

1 răspuns:
| Angelescu1 a răspuns:

Din cate stiu la telefoanele android ca sa le dai resetare il inchizi iar cand il deschizi tii apasate pe butonul de volum plus pana cand iti arata un meniu. de acolo nu mai stiu. oricum incearca asa