| andyfcsb2015 a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace se aprinde numzi pana cand apare logoul cu Samsung dupa reincepe singur sa se stinga reaprinda pana cand apare logoul Samsung ce poate sa aiba ajutor

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Telefonul este incarcat? Sau ai descarcat aplicatii care erau de tip infectat sau cu virusi? Probabil ti-au stricat sistemul de operare "android" si isi da singur tot restart cand tu incerci sa deschizi telefonul.

Ce poti face... Pai poti sa mergi la magazinul de unde ai cumparat telefonul sau la un GSM si sa le arati problema. Tu singur nu ii prea poti face nimic. Cand ai timp sa mergi ori la GSM, ori la magazinul de unde ai cumparat telefonul (daca mai e in garantie ai sanse sa ti-l schimbe) si vezi ce poti rezolva.