| Shaco a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio si un prieten si-a pus cartela lui in telefonul meu, nu stiu ce a facut...cand am pus cartela mea inapoi nu mai avea nimic dar am primit un mesaj cum ca am de efectuat o plata...cred ca a accesat ceva costuri suplimentare, in ce a intrat oare?

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Pai o posibilitate ar fi ca el sa fi cumparat ceva de pe telefonul tau care trebuie platit(posibil sa fi avut el o restanta ceva pe cartela aceeia si...) eu iti spun ca pe viitor sa nu mai faci asa ceva(ai grija, pot fi si hackeri si alte chestii ..pe viitor fi mai atent)
sper ca ti-am fost de folos